Príjemné predpoludnie! Kellemes délelőttöt!
Najnovšie správy-Legfrisebb hírek

IX. évfolyam karácsonyi műsora
2018. december 21.
Hagyományos, de mégis különleges karácsonyi élményben lehetett részünk a kilencedikesek ünnepi műsorán. A megfeszített próbák után egy meghitt, zenei alázattal átitatott műsornak lehettünk részesei. Az osztályközösség összhangja Muzsay Ingrid osztályfőnök munkáját dicséri.
Iskolánk nyugdíjas alkalmazottjainak karácsonyi találkozója
2018. december 20.
Iskolánk nyugdíjas alkalmazottjainak karácsonyi találkozót szerveztünk. Nógel Alexa és
Presinszky Emma régi karácsonyokat idéző versekkel, valamint Banyák Alexander
hegedűjátéka tette meghitté, varázslatossá az idősebb generáció karácsonyvárását.
Citerásaink a GI-MIT-TUDON
2018. december 3.
A nyolcadikos és kilencedikes diákokból álló Sarló 82 meghívást kapott a Vámbéry Ármin Gimnázium tehetségkutatójára Házi Emese, volt diákunk révén. Ő is tagja a zenekarnak, amely nagy sikert aratott Dunaszerdahelyen.
Cipősdoboz akció
2018. december 14.
Karácsony szelleme, az ajándékozás öröme mindannyiunkban benne él. Ezt bizonyították a harmadikos és hatodikos tanulóink is, akik bekapcsolódtak a kárpátaljai gyerekek megsegítésébe. A lelkes tanulóink és osztályfőnökeik sok-sok ajándékot hoztak, dobozoltak, hogy a távoli, szegényebb sorsú magyar gyerekek karácsonyát széppé varázsolhassák.
Ádvent a templomban
2018. december 9.
Az iskolánk diákjai a helyi római katolikus templomban a hitoktató felkészítésével hívták fel a figyelmünket az ádventi várakozás örömére egy gyönyörű műsor keretén belül.
Adventi gyertyagyútjás
2018. december 7.
Községünk ádventi koszorúján a harmadik osztályosok gyújtották meg a második gyertyát. Gyönyörű műsorral idézték fel a régmúlt idők hangulatát, az advent üzenetét, a karácsonyvárás örömét. Köszönjük osztályfőnöküknek, Kiss Évának a felkészítést.
Mikulás-napi focitorna
2018. december 6.
Lelkes szurkolók, még lelkesebb, elszánt versenyzők és a csapataikat bíztató osztályfőnökök részvételével zajlott az idei, gólokban gazdag focitorna az alsó tagozatos tanulók részére. A díszvendég ki is lehetett más, mint a Mikulás, aki ajándékokkal kedveskedett a gyerekeknek.
A győztes csapatok kupát és oklevelet, valamint csokit kaptak. A kiváló egyéni teljesítményért oklevél és csoki járt.
A Mikulás természetesen a felső tagozatos tanulóinkhoz is becsengetett, és a szülői szövetség jóvoltából finom csokoládét osztott szét a gyerekek között. Iskolánk dolgozói is jónak bizonyultak, hiszen az ő jutalmuk is egy-egy nagy tábla csokoládé volt.