Tompa Mihály Országos Verseny - elõdöntõ
Arattak a nyárasdi szavalók! 10 diákunk méretette meg magát a galántai elõdöntõn. Nagyon szépen teljesítettek, elvarázsolták a közönséget s a zsûrit egyaránt.Méltán lehetünk büszkék rájuk, hiszen rengeteg idõt, energiát fektettek a munkájukba. A felkészítõknek köszönjük az áldádos tevékenységüket, melynek méltó elismerése a diákok mai teljesítménye. Ezt a munkát csak szívvel-lélekkel lehet végezni. Féléves felkészülés van a diák és a tanár mögött. Vannak, akik folytatják,mások elbúcsúztak. Mi mindannyiuknak gratulálunk, a továbbjutóknak pedig sok sikert kívánunk. I.KATEGÓRIA-VERS Ezüstsávos minõsítés: Zsalkovics Laura Bronzsávos minõsítés: Csölle Melissa és Nagy Viktor I. KATEGÓRIA-PRÓZA Ezüstsávos minõsítés: Banyák Jessika II. KATEGÓRIA -VERS Aranysávos minõsítés: 1. Presinszky Emma 2. Nógel Alexa 3. Marczel Eszter Ezüstsávos minõsítést: Forró Anna II. KATEGÓRIA-PRÓZA Aranysávos minõsítés: 1. Tóth Gábor István Ezüstsávos minõsítés: Rajkovics Réka Gratulálunk iskolánk volt diákjainak is: Gaál Alexandrának, aki bronzsávos minõsítésbenrészesült, valamint Köles Bencének, aki 1. helyen jutott a rimaszombati döntõbe.
Tompa Mihály Országos Verseny - elõdöntõ