Látogatás a Parlamentbe
Március 26-án a 4.A osztály tanulmányi úton vett részt fõvárosunkban, Pozsonyban. Az úti cél a Szlovák Nemzeti Tanács székhelye, a Parlament épülete volt. Miután szerencsésen átértünk a biztonsági ellenõrzésen (ami nagy élmény volt számunkra), szívélyes tárlatvezetés keretén belül megtekinthettük nemzeti szimbólumainkat, betekinthettünk az ülésterembe, találkozhattunk újságírókkal, riporterekkel, és sok érdekességet hallhattunk a parlament életébõl. A tanulmányút végén beszélgetésen vettünk részt Sárközi Irén képviselõasszonnyal, akinek hálásan köszönjük a meghívást. Köszönettel tartozunk még Bugár Annának is, aki a képviselõasszony asszisztenseként és nyárasdiként nagy szeretettel és külön figyelemmel fogadott minket. Élmény volt megtekinteni fõvárosunk nevezetességeit!
Látogatás a Parlamentbe