Atlétikai verseny járási forduló 1.-5. évfolyam
2019. május 21-én tartották Dunaszerdahelyen az atlétikai verseny járási fordulóját. Iskolánkat 15 tasnuló képviselte 2 kategóriában. Szedlák Márk 1.A, Rasztgyörgy Flóra 2. A, Kósa Norbert 2.A, Nagy Benett 2.A, Balogh Mira 2.B, Kovács Dorina 2.B, Csölle Viktor 3.A, Benkovský Anna 3.A, Rajkovics Botond 3.A, Marczel Eszter 4.A Frühwald Máté 4.A Szücs Bálint 4.A, Érsek Béla 5.A Frühvald Adrienn 5.A Vaculka Dorina 5.A Tanulóink nagyon ügyesek voltak, igyekeztek a lehetõ legjobb eredményt elérni. Mindenkit hatalmas dicséret illet. Legeredményesebb tanulóink: 1. hely: Csölle Viktor - távolugrás Csölle Viktor - 50 m futás Frühwald Máté - távolugrás Benkovský Anna - 50 m futás 2. hely: Benkovský Anna - távolugrás Frühvald Adrienn - 50 m futás Frühvald Adrienn - távolugrás 3. hely : Marczel Eszter - krikettlabdadobás Érsek Béla - kitartófutás Vaculka Dorina - 50 m futás Frühwald Máté - 50 m futás Felkészítõ pedagógusok: Mgr. Sebõ Renáta és Mgr. Teplický Erika. Gratulálunk a fantasztikus eredményhez!