Olvasni jó!
Olyan jó könyvet olvastunk! – mondták az alsó tagozat olvasói, akik idén is bekapcsolódtak az Olvasni jó! versenybe. Tízen könyvjutalomban részesültek a feladatlap tökéletes megoldásáért, tíz tanuló oklevelet és sok-sok élményt vitt haza, és ígéretet tett a jövõre nézve: Jövõre újra jelentkezünk, jól fogunk olvasni, hogy a könyvjutalom nekünk is járjon, mert OLVASNI JÓ. Könyvjutalomban részesült: Balogh Mira, Krascsenits Kristóf, Kovács Dorina a II.B osztályból Balogh Igor, Csölle Viktor, Nagy Levente, Rajkovics Botond és Takács Roland a III.A osztályból Bereczk Boróka és Huszár Vivien a IV.A osztályból Emléklap járt a további olvasóknak: Domonkos Anna, Nagy Viktor, Rajkovics Zoé, Rasztgyörgy Flóra, Benkovszky Anna, Csölle Melissa, Morovics Tamara, Rajkovics Lia, Lörincz Dóra és Marczel Eszter. Gratulálunk a tanító néniknek – Bereczk Mikóczi Szilviának, Kiss Évának és Nagy Irénnek-, hogy a tanulókat az olvasás szeretetére nevelik.