Gyermeknap
Vetélkedõkkel, ügyességi és csapatmunkát fejlesztõ játékokkal vártuk gyermeknap alkalmából iskolánk tanulóit. Az alsó tagozat útra kelt, és nyakába vette falunkat, hogy a játszótereken és a sportpályán megállva különbözõ közösségépítõ játékokba kapcsolódhasson be. A felsõ tagozatosok a kilencedikes tanulók közremûködésével, akik mint a legnagyobbak, az alsóbb évfolyamok segítõi és felkarolói, tizenegy állomáson mérhették össze tudásukat: exatlon pályán ügyeskedhettek, síléccel összhangba jöhettek, lufival zsonglõrködhettek, tésztára tésztát fûztek, kanállal, majd CD-vel ping-pong labdát sétáltattak, Jenga-tornyokat tettek szellõssé, almatornyokat építettek, kerékpárral lassúsági rekordokat döngettek, összekötött lábbal egymásra hangolódva futásnak eredhettek. A délelõtt zárásaként Laki Tímea egy kis zumbával megmozgatott kicsit-nagyot egyaránt. A szülõi szövetség, Nyárasd Község önkormányzata és Frühvald Adrianna támogatásával csemegézhettek a gyerekek: a kisebbek fagyival zárták a játékos délelõttöt, míg a nagyok számára gofri készült, hogy megédesítse a gyermeknapot.