Ünnepélyes tanévnyitó 2019/2020
Becsengettek! Vár az iskola padja!.... hívtuk fel diák és szülõ figyelmét egyaránt, jelezvén, hogy a nyárasdi alapiskola várja minden régi és új diákját. Szeptember 2-a reggelén mintegy 162 régi diák és 15 kiselsõs töltötte meg a helyi kultúrházat, hogy figyelmesen hallgassa végig Takács Zsuzsanna megbízott igazgatónõ bíztató szavait az ünnepélyes tanévnyitón. Az új tanévben 9 osztályban folyik a tanítás 16 pedagógus és 4 nevelõnõ vezetésével, valamint 6 nem pedagógus alkalmazott segítségével. Szeptembertõl felújított tornaterem,rendezett udvar várja, hogy birtokba vegyük, és szolgálja egészségünket. Bacsó László polgármester úr örömmel tett eleget abbéli kötelességének, hogy átadja megbízó levelét Török Tamás úrnak, aki november 1-tõl áll majd iskolánk élére. Áldozat, bölcsesség, szeretet – ezeket szedve csokorba köszöntötte a megbízott igazgatónõ jövendõbeli utódját. Hassa át ez mindannyiunk szívét az új tanévben!
Ünnepélyes tanévnyitó 2019/2020