Õszi papírgyûjtés 2019
A nyárasdi alapiskola igazgatósága értesíti a falu lakosságát, hogy 2019. szeptember 30-án, hétfõn papírgyûjtést szervez. A gyûjtés a megszokottól eltérõ formában történik. 1. Nagyobb mennyiségû papír szombat délig leadható a Vasút utcai hulladékgyûjtõ udvaron, azaz a Darutil udvarán. A leadott papír mennyiségérõl az igazolást az osztályfõnököknek szíveskedjenek leadni. 2. Hétfõn 7,30 – 13,00 óráig a szülõk az összegyûjtött papírt leadhatják a tûzoltószertár elõtt kialakított gyûjtõhelyen 3. Akinek nincs lehetõsége az említett módon leadni a papírt, szíveskedjék hétfõ 9,00 óráig kihelyezni jól látható helyre a ház elé, ahonnan a község alkalmazottai az iskola számára begyûjtik. Támogatásukat elõre is köszönjük!