Ünnepélyes tanévnyitó 2020/2021
Mintegy féléves kényszerszünet után 2020. szeptember 2-án újranyitotta kapuit a nyárasdi Alapiskola, és nagy szeretettel várta minden tanulóját. Bár a tanévnyitó még mindig nem a hagyományos, megszokott volt, de örömmel köszöntötte egymást kisdiák és nagydiák egyaránt. A higiéniai szabályok szigorú betartásával a tanévnyitót az osztályfőnökök az osztályukban tarthatták meg. Kivételt csupán az első osztályosok képeztek, akiket szüleik kíséretében az iskola udvarán fogadtunk nagy szeretettel. Török Tamás igazgató úr ünnepi köszöntője után Bacsó László polgármester úr is fogadta az iskola legkisebbjeit. A szép számban beíratott kisdiákok örömmel fogadták osztálytársaik, tanító nénijeik és nevelőnőjük személyét. Bízunk benne, hogy egy sikeres, élményekkel teli, töretlen egészségben gazdag tanévnek nézünk elébe.
Ünnepélyes tanévnyitó 2020/2021