Kupakgyűjtő "szeretetszívünk"
Kedves Diákok, Iskolabarátok! Iskolánk eddig is aktívan részt vett környezetünk védelmében, de szívesen teszünk jót másokkal is. Ez a két dolog erősen összekapcsolódik, ha kupakgyűjtési akcióba kapcsolódunk be. Egyrészt újrahasznosításra ösztönzünk mindenkit, másrészt segíthetünk bajbajutott embertársainkon. Nagy örömmel értesítünk benneteket, hogy ezután mindenki számára bármikor elérhető gyűjtőhely áll rendelkezésünkre az iskola épülete előtt. Csölle Gábor elkészítette az iskola kérésére a mi „szeretetszívünket“, ami arra vár, hogy megtöltődjön kupakokkal. A kupakkal teli zsákokat jótékonysági célból felajánljuk majd az arra rászorulóknak. Hát munkára fel! Gyűjtsük a kupakokat, teljen meg „szeretetszívünk“ minél hamarabb, s járjunk nyitott szemmel, kinek az életét könnyíthetjük meg felajánlásunkkal! Mutassuk meg, hogy összefogással, odafigyeléssel, szorgalommal jót tehetünk környezetünkkel, segíthetünk másokon. Hálásan köszönjük Presinszky Katona Ildikónak az ötletet, Csölle Gábor munkáját és Nyárasd Község önkormányzata segítségét.
Kupakgyűjtő