THINK GREEN - Ültessünk fákat
THINK GREEN! November 15-én községünk, így a mi iskolánk és a falu óvodája is sorra került a „Kukkonia polgári társulás” faültetési projektjében. A zöld Kukkóniáért mozgalom keretén belül 20 felajánlott facsemetét ültettünk közösen. Az óvodásoknak a hetedikes iskolás fiúk segítettek - míg a kicsik fogták a fát, a nagyok végezték a végső munkálatokat. A még kellemesnek mondható november derekán egy közös délelőtti program volt ez, melyen a polgármester úr, az óvoda igazgatónője a gyerkőcökkel, a polgári társulás néhány tagja, a kultúrház igazgatónője és az iskola igazgatója kollégájával és a 7-es diákokkal vett részt. Falunk rengeteg fát ültetett és ültet is még folyamatosan, de mindig jól jön ha csatlakozhatunk hasonló gondolatokhoz – THINK GREEN!
THINK GREEN - Ültessünk fákat