Eszem-iszom, dínomdánom, avagy farsang az iskolánkban….
Február 14-e tele volt vidámsággal! Míg a felső tagozatos diákok a Valentin nap mámorában úsztak, addig az alsó tagozatosok a farsang jókedvét hozták magukkal. Tanulni e napon nem szokás nálunk, játszani annál többet! Az első óra keretén belül „új osztálytársak” kerültek közénk, akik a farsangi mulatság hírére eljöttek hozzánk látogatóba. Itt volt Hóbortos Hanna Drótos Dániellel, Károly bácsi Irma nénivel, Max és Lola Honoluluból valamint Mici és Ricsi is. Mondhatom, szép kis figurák!!! Majd a szerencsével kacérkodtunk, hangos tombolahúzás keretén belül sok apróság került új gazdához. Tízóraira fánk, azaz siska jár farsangra, amivel a szomszédos Pálma vendéglő lepett meg bennünket. (Ez úton is köszönjük a finomságot!) Hogy mozogjunk is, fánkdobáló verseny következett. (No nem a finom siskával, az mind elfogyott!!) A legügyesebb dobók a harmadik osztályba járnak, ez nyilvánvalóvá vált. Majd előkerültek a jelmezek, és kezdődhetett a találgatás, ki lehet az??? Tele ajándékkal, jókedvvel, sok élménnyel hagytuk el a kultúrházat, ami helyt adott a mi farsangi bolondozásainknak….